TROLIU Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWB
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu plus frânghie de oțel
- ghidaj cu role pentru cablu de sârmă
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- cutie de relee metalică cu cabluri
- cârlig
- șuruburi de montare
- manual
- garanție
Date tehnice
| Motor | 8.9KM / 6.6KW |
| Raport de transmisie | 228: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | clichet în transmisie |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm × 223 mm |
| Frânghie | Otel 9.5mm 26m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 600 mm × 160 mm × 210 mm |
| garanție | 5 ani |




![TROLIU Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWB TROLIU Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWB](https://dmsauto4x4.ro/image/cache/catalog/ESCAPE/545a360242f1f36585ea79f537886339-228x228.jpg)