TROLIU Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWX-U
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu funie de otel
- ghidaj cu role pentru cablu de otel
- telecomanda cu fir
- telecomanda fara fir
- cutie de relee cu cabluri
- carlig
- suruburi de montare
- manual
- garantie
Date tehnice
| Motor | 7,2 km 5,4 kW |
| Raport de transmisie | 230: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm × 223 mm |
| Frânghie | 10,2 mm × 25,5 m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 42 kg |
| Dimensiuni | 579 mm × 160 mm × 254 mm |
| garanție | 5 ani |




![TROLIU Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWX-U TROLIU Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWX-U](https://dmsauto4x4.ro/image/cache/catalog/ESCAPE/87f30101f1ad633b78c65f4ae0bb4c50-228x228.jpg)