TROLIU Escape EVO 18000 lbs [8165 kg]
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu cablu înfăşurat
- ghidaj cu role pentru cablu
-telecomandă cu fir - telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- şuruburi de montare
- manual
- garanţie
Date tehnice
| Motor | 6,8 km 5,0 kW |
| Raport de transmisie | 345:1 |
| Przekladnia | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | negru |
| Dimensiunea tamburului | 88 mm x 224 mm |
| Lina | otel 11,5x26m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 70 kg |
| Dimensiuni | 608 mm x 216 mm x 239 mm |
| garanție | 5 ani |




![TROLIU Escape EVO 18000 lbs [8165 kg] TROLIU Escape EVO 18000 lbs [8165 kg]](https://dmsauto4x4.ro/image/cache/catalog/ESCAPE/4883aa0a8a0b466a49e52beb1f8b708c-228x228.jpg)