TROLIU Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] EWX-QF
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu plus frânghie de oțel
- ghidaj cu role pentru cablu de sârmă
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- cutie de relee metalică cu cabluri
- cârlig
- șuruburi de montare
- manual
- garanție
Date tehnice
| Motor | 8.9KM / 6.6KW |
| Raport de transmisie | 80: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm × 223 mm |
| Frânghie | Otel 9.2mm 26m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 589 mm × 166 mm × 251 mm |
| garanție | 5 ani |




![TROLIU Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] EWX-QF TROLIU Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] EWX-QF](https://dmsauto4x4.ro/image/cache/catalog/ESCAPE/ec951b821dd6b1dd0cc24f0d7d38ad4e-228x228.jpg)