TROLIU Escape Value 12000lbs 12.0FG [5443kg]
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + cablu de sârmă
- ghidaj cu role pentru cablu
-telecomandă cu fir - telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- șuruburi de montare
- manual în poloneză
Date tehnice
| Motor | 6 CP / 4,5 kW pentru 12 V, 4,8 CP pentru 24 V |
| Raport de transmisie | 173: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automat, metalic, bidirecțional. |
| Dimensiunea tamburului | 64 mm x 224 mm |
| Frânghie | Otel 9.5mm 24m |
| Călăuzirea frânghiei | ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | curent de pornire minim 650cca |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 530x160x216 mm |
| garanție | 24 de luni |



