TROLIU Escape Value 17000lbs 17.0 [7713kg]
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + cablu de oțel de 11 mm
- ghidaj cu role
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- șuruburi de montare
- manual
-garanție
Date tehnice
| Motor | 6KM / 4.5kw pentru 12v, 5.8cp pentru 24v |
| Raport de transmisie | 343: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automat, metalic, bidirecțional |
| Dimensiunea tamburului | Ø89mm × 224mm |
| Frânghie | Otel 11mm 25m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | curent de pornire minim 650cca |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 60 |
| Dimensiuni | 535 mm x 215 mm x 216 mm |
| garanție | 24 de luni |



