Troliu Escape 12000lbs 12.0x [5443kg]
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu cablu înfăşurat
- ghidaj cu role pentru cablu
-telecomandă cu fir - telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- şuruburi de montare
- manual
- garanţie
Date tehnice
| Motor | 6KM / 4,5kw; 4.8CP 24v |
| Raport de transmisie | 265: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automat |
| Dimensiunea tamburului | 63,5 mm x 224 mm |
| Frânghie | Otel 9.5mm 26m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | curent de pornire minim 650cca |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 530x160x218 mm |
| garanție | 24 de luni |



