Troliu Escape 13.0x 13000 lbs [5897 kg] cu funie sintetică
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu funie sintetica
- glisiera din aluminiu
- telecomanda cu fir
- telecomanda fara fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- carlig
- suruburi de montare
- manual in poloneza
- card de garantie
Date tehnice
| Motor | 6,0 KM |
| Raport de transmisie | 216: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automat, frecare în tambur |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm x 223 mm |
| Frânghie | sintetic 10 mm 25m Dyneema roșu |
| Călăuzirea frânghiei | tobogan din aluminiu |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | minim 650 CCA de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 32 kg. |
| Dimensiuni | 559 mm x 177 mm x 172 mm |
| garanție | 24 de luni |



