TROLIU Escape EVO 12500 lbs [5670 kg] IP68
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + cablu de sârmă
- ghidaj cu role pentru cablu
-telecomandă cu fir - telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- șuruburi de montare
- manual
- garanție
Date tehnice
| Motor | 6KM / 4,5kw; 4.8CP 24v |
| Raport de transmisie | 262: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm × 223 mm |
| Frânghie | Fix 9.5mm 25m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 575 mm x 170 mm x 197 mm |
| garanție | 5 ani |




![TROLIU Escape EVO 12500 lbs [5670 kg] IP68 TROLIU Escape EVO 12500 lbs [5670 kg] IP68](https://dmsauto4x4.ro/image/cache/catalog/ESCAPE/4883aa0a8a0b466a49e52beb1f8b708c-228x228.jpg)