TROLIU Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] IP68
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu cablu înfăşurat
- ghidaj cu role pentru cablu
-telecomandă cu fir - telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- şuruburi de montare
- manual
- garanţie
Date tehnice
| Motor | 6 KM/4,5kw 12V; 4,8 KM 24V |
| Raport de transmisie | 212:1 |
| Przekladnia | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | negru |
| Dimensiunea tamburului | 64 mm x 223 mm |
| Lina | Otel 7.8mm 28m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 577 mm × 170 mm × 210 mm |
| garanție | 5 ani |




![TROLIU Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] IP68 TROLIU Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] IP68](https://dmsauto4x4.ro/image/cache/catalog/ESCAPE/780ca84e306196428a5d237f0dadecf6-228x228.jpg)