TROLIU Escape Value 12000lbs 12.0F [5443kg] troliu cu frânghie sintetică albastră
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + funie sintetica
- glisiera din aluminiu
- telecomanda cu fir
- telecomanda fara fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- carlig
- suruburi de montare
- manual in poloneza
- card de garantie
Date tehnice
| Motor | 6 CP / 4,5 kW pentru 12 V, 4,8 CP pentru 24 V |
| Raport de transmisie | 265: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automat, metalic, bidirecțional. |
| Dimensiunea tamburului | 64 mm x 224 mm |
| Frânghie | Sintetic 9.5mm 25m |
| Călăuzirea frânghiei | tobogan din aluminiu |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | curent de pornire minim 650cca |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 30 kg cu frânghie sintetică |
| Dimensiuni | 530x160x216 mm |
| garanție | 24 de luni |



