Troliu Escape 12.000lbs 12.0X [5443kg] cu frânghie sintetică gri
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu frânghie sintetică Dyneema înfăşurată 10mm 25 metri.
- glisiera din aluminiu pentru funie sintetica
- telecomanda cu fir
- telecomanda fara fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- carlig
- suruburi de montare
- manual in poloneza
- card de garantie
Date tehnice
| Trage în timp ce alunecă | 12.000 lbs - 5.443 kg |
| Motor | 6KM / 4,5kw; 4.8CP 24v |
| Raport de transmisie | 265: 1 |
| Angrenaj | 3 trepte, planetar |
| Frână | automată, de frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63,5 mm x 224 mm |
| Frânghie | sintetic 9,5 mm |
| Călăuzirea frânghiei | tobogan din aluminiu |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | minim 650 CCA de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 32 |
| Dimensiuni | 530x160x218 mm |
| garanție | 24 de luni |



