Troliu XTR 12000lbs [5443kg]
Click image for Gallery
- Producător: Xtreme Outback
- Cod produs: 5443XTR
- Disponibilitate: În Stoc la furnizor
- 2.021,00lei
- Fără TVA: 1.698,32lei
|
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu cu cablu înfăşurat
- ghidaj cu role pentru cablu
- telecomandă cu fir - telecomandă fără fir
- cutie de relee din plastic cu cabluri
- cârlig
- şuruburi de montare
- manual
- garanţie
Date tehnice
| Motor | 6.5KM / 4.8KW |
| Raport de transmisie | 265: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | frecare, arc |
| Dimensiunea tamburului | 64 mm x 223 mm |
| Frânghie | Otel 9.5mm 28m |
| Călăuzirea frânghiei | Ghidaj cu role |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | cel puțin 650cca de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 40 kg cu funie de otel |
| Dimensiuni | 540 mm × 160 mm × 218 mm |
| garanție | 24 de luni |



