Troliu Escape EVO 12000 lbs [5443 kg] EWX-S cu funie sintetică
Click image for Gallery
|
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + frânghie sintetică
- glisier frânghie sintetică
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- cutie relee cu cabluri
- cârlig detașabil sau integrat cu frânghia
- șuruburi de montare
- manual în poloneză
- card de garanție
Date tehnice
Motor 7,2 CP / 5,4 KW Raport de transmisie 230: 1 Angrenaj Planetar cu 3 trepte Frână automată, de frecare Dimensiunea tamburului 63 mm x 223 mm Frânghie sintetic 10 mm 10,5 Tone Călăuzirea frânghiei tobogan din aluminiu Control cu fir și fără fir Baterie recomandată minim 650 CCA de curent de pornire Găuri de montare 254 x 114,3 mm Balanta 32 kg. Dimensiuni 579 mm × 160 mm × 254 mm garanție 5 ani
| Motor | 7,2 CP / 5,4 KW |
| Raport de transmisie | 230: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automată, de frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm x 223 mm |
| Frânghie | sintetic 10 mm 10,5 Tone |
| Călăuzirea frânghiei | tobogan din aluminiu |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | minim 650 CCA de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 32 kg. |
| Dimensiuni | 579 mm × 160 mm × 254 mm |
| garanție | 5 ani |



