Troliu Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] EWX-Q cu funie sintetică
Click image for Gallery
|
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + frânghie sintetică
- glisiera din aluminiu pentru funie sintetică
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- cutie relee cu cabluri
- cârlig detașabil sau integrat cu frânghia
- șuruburi de montare
- manual în poloneză
- card de garanție
Date tehnice
| Motor | 8,9 CP / 6,6 KW |
| Raport de transmisie | 110: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automată, de frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm x 223 mm |
| Frânghie | sintetic 10 mm 10,5 Tone |
| Călăuzirea frânghiei | tobogan din aluminiu |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | minim 650 CCA de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 32 kg. |
| Dimensiuni | 577 mm × 160 mm × 283 mm |
| garanție | 5 ani |



