Troliu Escape EVO 9500 lbs [4309 kg] IP68 cu funie sintetică
Click image for Gallery
| Livrare: intre 5 si 7 zile |
| Garanție: 24 luni |
| Politica de retur: Află condițiile |
| Disponibilitate: în stoc la funizor |
*** PRETURILE SUNT INFORMATIVE SI SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE .DUPA PLASAREA COMENZII UN OPERATOR VĂ VA CONTACTA CU PRETUL ACTUALIZAT(in cazul in care pretul este modificat) SI TERMENUL DE LIVRARE.
Cutia include:
- troliu + frânghie sintetică
- glisiera din aluminiu pentru funie sintetică
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- cutie relee cu cabluri
- cârlig detașabil sau integrat cu frânghia
- șuruburi de montare
- manual în poloneză
- card de garanție
Date tehnice
| Motor | 6KM / 4,5kw 12V; 4.8CP 24v |
| Raport de transmisie | 212: 1 |
| Angrenaj | Planetar cu 3 trepte |
| Frână | automată, de frecare |
| Dimensiunea tamburului | 63 mm x 223 mm |
| Frânghie | sintetic |
| Călăuzirea frânghiei | tobogan din aluminiu |
| Control | cu fir și fără fir |
| Baterie recomandată | minim 650 CCA de curent de pornire |
| Găuri de montare | 254 x 114,3 mm |
| Balanta | 32 kg |
| Dimensiuni | 577 mm × 170 mm × 210 mm |
| garanție | 5 ani |



